Meie ettevõte on hämmastavate inimeste kollektiiv, kes soovivad parimat klienditeenindust ja küttealast ehitustööde teostust.

Hindame koostööd ja ausust. Oleme veendunud, et koosöös kliendiga on võimalik jõuda püstitatud eesmärkideni ja lahendusteni. Oleme kodulehele välja toonud tooted, mille kvaliteedis ja töökindluses oleme kindlad ja kasutame paigaldustöödes. Aegamööda lisame tooteid juurde ja pilte tehtud töödest.

MEIE

ETTEVÕTE VÄÄRTUSE MÄÄRAVAD TÖÖTAJAD

Urmo

projektijuht

Omandatud tarkuse reaalne rakendamine on võtmeküsimus. Paindlikkus ja lahenduste kombineerimine selliselt, et mõlemad pooled võidavad, tagavad kliendile kindlustunde ja suurepärase tulemuse.

Tiit

TORULUKKSEPP

Töö peab olema kiire ja kvaliteetne. Üht ei saa eelistada teisele! Kogemused ja ettenägelikkus on töös olulisel kohal. Töötavad süsteemid tagavad kliendi rahulolu.

Henri

TORULUKKSEPP

Ehitus dokumentatsioonist kinnipidamine ja tähtaegades püsimine on lepingus,lisaks finantsilisele poolele, väga oluline. Eesmärkides püsimine loob usalduse kliendisuhtes. 

Ergo

projektijuht

Visioon on vajalik, et oleks ühtne arusaam eesmärkidest ja mõistmine, milleks midagi teeme. Teadmised ning suhted on nagu vundament, millele saab ehitada pikaajalise koostöösuhte kliendiga.